Uus Joomla! allalaadimiste sait

Joomla! uus allalaadimiste portaal on nüüd ametlikult avatud. See koondab enda alla kõik Joomla! versioonid ning on praeguse seisuga saadaval 21 keeles. Nende hulgas siis ka eesti keel.

Aadressilt https://downloads.joomla.org leiad kõik uusimad Joomla! versioonid ja uuenduste pakid, otselingid keelepakkidele ja Joomla! Lisade Kataloogi™ (JED), kust võib leida ligi 8000 lisaprogrammi, millega oma veebisaidile võimekust lisada.

Joomla allalaadimiste saidi lingid

See allalaadimiste keskus proovib olla kasutajasõbralik kõigi Joomla! rahvusvahelise kogukonna liikmetele. See on juba praegu tõlgitud 21 keelde ja veelgi rohkem keeli on tulemas.

Uus allalaadimiste platform teeb lisade allalaadimise veelgi turvalisemaks lisades MD5 allkirjad, mille abil saab veenduda, kas allalaadimine (ja seega ka kood) on ehtne.

Uues portaalis on juba olemas kõik Joomla! versioonid. Kogu süsteem on üles ehitatud kasutades kohandatud versiooni komponendist Akeeba Release System.

Lähitulevikus saab see portaal keskuseks, kuhu tulevad ka kõik muud Joomla! Projekti allalaadimised kaasa arvatud ametlikud ja tuumast eemaldatud lisaprogrammid.

Nagu eelmisel aastal teatatud sai, siis hoolimata JoomlaCode kasust läbi paljude aastate, on aeg see nüüd pensionile saata ning see suletakse jäädavalt kohe kui kõik ametlikud Joomla keelepakid on allalaadimiste portaali üle toodud.

Saidile lisati ka väikese kasutajatoe osa, milles räägitakse vanemalt tarkvaralt uuemale migreerimisest ja muudest kasutajat puudutavatest küsimustest. Ka Issue Tracker on saanud uuenduskuuri. Osana neist uuendustest on ka see, et selle lehe kasutajakeskusesse on lisandunud uusi keeli ... jah, ka eesti keel. :)

Joomla allalaadimiste saidi abiinfo

Joomla allalaadimiste saidi abiinfo

Täname!

Portaali ehitas Michael Babker koos Sandra ja Marc-Antoine Thevenetiga. Suured tänud neile selle tubli töö eest!

Suured tänusõnad ka Akeeba Backup meeskonnale ja kõigile tõlkijatele, kes aitasid seda portaali tõlkida.

Rõõmsat allalaadimist!

Tõlkijad, kes on aidanud kaasa Joomal! allalaadimiste saidi tõlkimisele:
Andre Pereira da Silva, Arkadiy Sedelnikov, Berta Guzmán de la Mata, Carlos Cámara, Chris Hoefliger, Christian Hent, Diogo Jesus, Dmitry Rekun, Dwi Rianto, Guilherme Dias, Helvecio da Silva, Hussein Al Bosyri, Isidro Baquero, Kenneth Strømsvold, Kristaps Krūzmanis, Marc-Antoine Thevenet, Marcelo Ghelman, Martijn Maandag, Michael Babker, Mike Brandner, Miłosz Wojaczek, Ole Bang Ottosen, Oscar Ortiz, Paulo Pereira, Perry Verheij, Peter Michnica, Rivo Zängov, Rune Rasmussen, Sandra Thevenet, Sretko Devič, Székely Dénes, Tobias Zulauf – Yild

Allikas: The only Joomla! Downloads Hub you’ll ever need

blog comments powered by Disqus