Mõne sõnaga ka Joomla! lisade tõlkimisest. Viimastel nädalatel on lisandunud siia mitmete komponentide tõlkefailid. Kõik lisatud tõlkefaile saad lisada Joomla! enda lisade paigaldamise süsteemiga. Heidame põgusa pilgu neile komponentidele, et oleks puust-ja-punane, mis komponentidega on tegu.

Agora

See on foorumi komponent Joomlale. Komponent ise oli algselt porditud punBB, aga kolmas versioon peaks sii solema juba nullist alustatud komponent. Olgu ka hoiatatud, et komponent on beeta staatuses ja mõned keelestingid on veel otse koodi kirjutatud ning nende puhul tõlkefailist abi pole. Tänud kasutajale karuke tõlke eest!

Lae alla Agora tõlge

ccBoard

Väik, lihtne ja lakooniline foorumi komponent. Kõik elementaarne on olemas ning väiksemate saitide puhul ajab asja kenasti ära. Kujundus vajas oma silma järgi veidi kohendamist, aga see oli lihtne ettevõtmine.

Lae alla ccBoardi tõlge

Phoca Guestbook

Külalisteraamatu võimalust pakkuv komponent Phocalt. Phoca on mitmete Joomla! arendajate käest kiita saanud korraliku töö eest oma komponentide koostamisel. See komponent on üks nende üha laienevatest komponentide hulgast.

Lae alla Phoca Guestbooki tõlge

Phoca Documentation

See komponent võimaldab sul organiseerida Joomla! enda artikleid atraktiivsemalt ning sellistel viisidel, mida Joomla! ise vaikimisi ei võimalda.

Lae alla Phoca Documentationi tõlge

Hetkeseisuga kõik ...

VirtueMarti tõlkega olen mitmed päevad tegelenud ning lõpptulemus ei tohiks enam kaugel olla. Homse päeva jooksul on plaanis lisada siia ka üks Joomla! tuumaga seotud allalaetav pakett.

blog comments powered by Disqus