Nii ... Eestis olen nüüd tagasi, aga vähemalt nädala jagu on plaanis veel liikvel olla. Seda siiski Eesti piires, mis peaks tagama aeg-ajalt ligipääsu ka internetile. Kuna mõne hetke saan siiski vahepeal ka kodus maanuda, siis paarile asjale tahaks tähelepanu vahepeal juhtida.

Kokkusaamine augustikuus

Esimene asi on augustikuise kokkusaamise organiseerimine. Uhkema nimega võime seda ju nimetada esimeseks Eestis toimuvaks Joomla-Päevaks! ... praktikas on aga oluline see, et me selle asja mingilgi määral liikuma saaksime.

Suvi on kord juba selline reisimiste ja sõitmiste aeg ning näib, et kõigi muude tegevuste kõrval on see asi soiku jäänud. Ega siis muud ei aita, kui tagant utsitamine. Kuupäev (15. august) sai pool sunniviisiliselt juba varem paika pandud ja panin praegu ka toimumiskoha suht-koht samal viisil paika. Selleks sai praegu valitud Paide Pizzakohviku kaminasaal, mis peaks mahutama kõiki neid, kes on maininud, et neile Järvamaa sobiks. Ruumi osas jääb ka mõningane varu. Erinevatel andmetel peaks sinna mahtuma 20-25 inimest. Täpsemat infot näed siin foorumi teemas ning palun ütle siis ka omapoolne kommentaar selle kellaaja osas.

Kui kellaaeg paigas, siis on üks küsimus jäänud, aga seda vaatame järgmise nädala lõpul.

Edasised plaanid

Sügise poole on plaanis võtta kodulehel ette mitmed muutused ja uuendused, mis on siin juba tükk aega järjekorras olnud. Näiteks on plaanis ümber korraldada lehel olevaid mooduleid - lisada mõned juurde, mõned vähem kasutatavad kõrvale tõsta jne. Sellest kõigest aga täpsemalt juba siis, kui suvekuumus hakkab mööduma. Järgmise eesmärgina on omal silma ees just see augustikuu kokkusaamine ja pärast seda proovin ära lõpetada selle tegemist vajavate tööde nimekirja.

Praeguseks aga kõigile, kena suve!

blog comments powered by Disqus