Terekest kõigile üle pika aja! Suvi on läinud seekord tohutu kiirusega ning nagu kõik kahtlemata ka märganud on, siis on see jätnud oma jälje ka siia saidile. Lohutuseks võin öelda, et suvi on läbi saamas ning mõne aja pärast peaksid asjad tavapärastele rööbastele jõudma.

Tsivilisatsioonist (loe: internetist) eemal ...

Peamine põhjus, miks mind siin eriti näha pole olnud on see, et olen ise parasjagu elukohta vahetamas ning see on võtnud suurema osa vabast ajast. Mitmed nädalad on kulunud näiteks uue korteri remontimisele. Suur vahemaa praeguse ja tulevase elukoha vahel on samuti natuke asjaajamist juurde tekitanud.

Ja nagu sellist tegemistest veel vähe oleks, tekkis juurde veel ka üks traagilisem olukord, aga sellel ei hakka ma siin pikalt peatuma. Need kes teavad, need teavad ...

Ka suvel toimub elu ...

Joomla rindel keeb elu aga vaatamata suvele täie hooga. Uued Joomla! 1.6 beetaversioonid tulevad välja kui kellavärk. Praeguseks on jõutud juba seitsmenda versioonini ning kaheksas on kohe-kohe tulemas. Tehtud on ka mitmeid organisatsioonilisi uuendusi nagu näiteks Joomla! Magazine'i väljaandmine ning käsil on ka kauaoodatud joomla.org uuendamine (praegused visandid on küll muidu väga kenad).

Mitmed komponentide uuendused

Uuendusi on näinud ka paljud Joomla! lisad. Virtuemart ja Community Builder on näiteks kaks suuremat, mis on sai juba juulis omale versiooniuuendused. Uuendatud sai siin siia ka Virtuemarti tõlge. Palju uut sinna juurde ei tulnud, aga natuke siiski.

Sõitude vahet niipalju aega siiki jäi, et mõned vanemad tõlked sai uuendatud (näiteks K2 tõlge) ning ka mõned (nt. Discussions, Primezilla, DJ Art Gallery, QuickFAQ) sai juurde tehtud.

Foorum siiski siin päris täielikult välja ei surnud. Tänud kõigile kasutajatele, kes on teistele abiks olnud!

Enda ajakava kohta julgen oletada, et septembri esimesest nädalast peaks lahedamaks minema. Siis peaks uues kodukeses ka nett sees olema ning siis peaksin ka juba paiksem olema. Seniks aga kõigile mõnusat suve lõppu. Wink

blog comments powered by Disqus