Joomla! maskoti valimine

Joomla! turundustiim korraldab ametliku võistluse Joomlale maskoti leidmiseks. Joomla! maskoti võistlus on avatud kõigile kogukonna liikmetele ja ka kujundajatele väljaspoolt Joomla! kogukonda.

Joomla! maskoti valimine...

Üleskutse onkõigile liikmetele sõltumata nende oskustest oma idee (virtuaalsele) paberile panna. Huvi pakuvad eelkõige ideed. Seega kui sa ei ole väga osav kujundaja, ei oska 3D mudeleid luua või animatsioone teha, siis see ei peaks sind tagasi hoidma.

Võistlusel osalemiseks sisesta oma ettepanek aadressil https://community.joomla.org/mascot/add-mascot

Turundustiim valib kandidaatide hulgast viis finalisti. Seejärel saab kogukond valida välja oma lemmiku.

Turundustiim jätab endale õiguse lõplikku ideed kohandada oma kujundajate poolt nii, et see vastaks kõigile vajadustele. Lisaks võimaldab see luua kujundusele kasutusjuhendid ning erinevad versioonid animeerimistarkvara ja muude vormingute jaoks.

  • Ettepanekute vastuvõtmine lõpeb 16. detsembril 2016 kell 23.59 GMT.
  • Finalistid tehakse teatavaks ja kogukonna hääletus algab 21. detsembril 2016. Oma lemmiku poolt saavad kõik hääle anda.
  • Hääletamine lõpeb teisipäeval 17. jaanuaril 2017 kell 23:59. Enim hääli kogunud ideest saab Joomla! ametlik maskott.
  • Võitjast antakse teada Joomla.org kogukonna blogis 20. jaanuaril 2017 ja teda intervjueeritakse Joomla! kogukonna ajakirja veebruarinumbris.

Lisainfot konkursi kohta ja konkursil osalemise tingumised leiad leiad Joomla blogist. Osalema on oodatud kõik kogukonna liikmed - seega ka kõik Eesti tegijad. On sul ideid? Kindlasti on! Ära unusta siis omaettepanekuid teha.

Allikas: Call for a Joomla! Mascot

 

blog comments powered by Disqus