×

Teavitus

Tere külastaja! Asjalood on nüüd nii, et siinse foorumi teemad on loetavad, aga kui soovite kogukonnalt abi saada, peaksite suunduma uuele veebilehele: https://joomlaeesti.ee/joomla-eesti-foorum

Lahendatud Vene keele lipuke

Veel
2016/01/28 23:15 #23242 lisas Mallort
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Tere!
Loodan, et väga valesse kohta teemat ei teinud.
Versioon:Joomla 2.5.16
Nimelt, hetkel on kasutusel eesti ja inglise keel, lipukesed siis joomla enda poolt ja tõlkeks Falangi kasutatud.
Nüüd oleks vaja lisada ka venekeelne tõlge, aga lippu ei ilmu kusagilt, ei saa aru, milles viga võib olla. Kõik sammud on tehtud ja asjad sisse lülitatud.
Sisukeelt ei saa ka lisada, sest väidab, et URL keelekood on juba kasutusel (kas see mõjutab üldse lipu ilmumist?)
Lisasin algul sisukeelena paar korda, ilmselt seetõttu ei lase enam lisada, aga kus eelnevaid kustutada saab või vähemalt muuta? Falangi alt tundub, et need kuskil alles, mis tegin.

Tänan!
Veel
2016/01/29 13:26 #23243 lisas Reijo
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Soovitus soojalt esimesel võimalusel hülga joomla 2.5 ja mine üle kõige uuemale joomla versioonile. Või loe infot siit mis puudutab turvalisust: https://www.joomla.org/announcements/re ... 3-4-7.html .

Kas sa saaks näidata lehte kus probleem on ja vajadusel admini ligipääsu anda?
Veel
2016/01/29 13:48 #23244 lisas jflash
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Falangi, yol ajal Joomfishi, sai kasutatud J1.5 korral, 2.x'st alates Joomlasisest tõlkesüsteemi. Et kui lehe Reijo soovitustel ära uuendad, võiksid ka mitmekeelsuses Joomla enda peale üle minna. Ja kui nüüd täpselt sinu küsimusele vastata, siis vastsut mul pole, ei mäleta enam sellest suurt midagi...