Küsimus Community Builder: Connections

Veel
2009/06/20 03:54 #1169 lisas Eraser
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Mis variante pakuksite välja sõna Connection tõlkimiseks Community Builderis?

Mõned mõtted, mis on peast läbi käinud:
  • Ühendused - üks-ühele tõlge. Peaks olema piisavalt neutraalne, aga võib sellega tekkida arusaamise probleeme. Kui kasutaja veebilehel selle nupu või tabi otsa satub, kas ta siis ikka mõistab millega on tegu?
  • Kontaktid - sisuliselt peaks sobima, kui sa oled kellegagi seotud (olgu siis sõber või tööalane kontakt), siis on sul ju temaga kontakt olemas. Siin tekkis aga selline mõte, et kui kasutada mõnda PM-i komponenti, kas see tõlge jääks siis äkki veidi segama või kuidas?
  • Sõber - pole küll üks-ühele tõlge, aga kogukonna saidi jaoks peaks ju sobima.
  • Suhe - sarnaselt eelnevaga sisu poolest ju sobiks, aga nagu mingi kõrvalmaik oleks juures. :P Suhtlusportaali puhul võib ju olla veel mõeldav, aga ... mnjah.[/list:u]
    Kommentaarid? Ettepanekud?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Veel
2009/06/21 09:18 #1170 lisas algaja
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

eraser kirjutas: Sõber - pole küll üks-ühele tõlge, aga kogukonna saidi jaoks peaks ju sobima.

Mina pakuks sõbrad, kuna mõnel saidil olen sellist tõlget juba kasutanud ning kasutajad on sellise tõlke hästi võtnud. Samuti on see teiste scriptide / veebilehtede puhul on see ka kõige levinum funktsionaalsus.

Veel
2009/06/23 14:53 #1185 lisas Eraser
Tänud sulle Algaja. Käiku läheb siis tõlge sõbrad.

Veel
2010/03/03 13:18 #4873 lisas visust
Mina tõlkisin nii, et "Tutvusside". Seepärast, et kui pärast tutvuskategooriaid hakata looma, siis on tavaliselt, et Sõber, Töökaaslane, Lihtsalt tuttav jne jne... Sõbralist on liiga nagu ühene panna, et siis kasutajal tekib mulje, et see teine kasutaja peab olema kohe sõber või nii. Aga tutvusside, see nagu jätab mulje, et saab valida erinevate sõprussidemete järgi ja muide, mul kodulehel seda ka agaralt kasutatakse.