×

Teavitus

Tere külastaja! Asjalood on nüüd nii, et siinse foorumi teemad on loetavad, aga kui soovite kogukonnalt abi saada, peaksite suunduma uuele veebilehele: https://joomlaeesti.ee/joomla-eesti-foorum

Küsimus Alpha user points tõlkimine, vajan abi

Veel
2010/05/16 20:13 #6489 lisas Stereo.
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Kuna tegelen esimest korda tõlkimisega siis vajan abi seoses komponendi alpha user points tõlkimisega. Mul on hetkel tõlgitud saidi osa ära ja adminni osa meüü. Ülejäänud adminni paneeli osa on inglise keeles.

Ma tahaksin teada et kuidas kataloogi panna neid kaustu jne. Ja milline peab olema XML fail mis on installeerimiseks vajalik?!
Veel
2010/05/17 00:12 #6492 lisas Eraser
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

Stereo. kirjutas: Ma tahaksin teada et kuidas kataloogi panna neid kaustu jne. Ja milline peab olema XML fail mis on installeerimiseks vajalik?!

Kõige lihtsam lahendus on see, et võta siit lehelt mõni automaatselt paigaldatav tõlge ette ning selle eeskujul saad teha siis oma installika.

Need failid, mis lähevad saidil kausta administrator/language/et-EE pane ZIP-failis kausta admin.

Need failid, mis lähevad saidil kausta language/et-EE pane ZIP-failis kausta site.

XML-faili (install.xml) sisus asenda ainult need osad, mis on sinu tõlkes teisiti nagu näiteks komponendi nimi, versioon, tõlkimise kuupäev, tõlkija nimi jne.

Ja kui siiski hätta jääd, siis võid ju saata tõlgitud failid mulle meilile (<!-- e --><a href="mailto:eraser@eraser.ee]eraser@eraser.ee[/url]<!-- e -->) ja ma panen sulle installika kokku. <!-- s;) --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif" alt=";)" title="Silma pilgutav" /><!-- s;) -->
Veel
2010/05/17 07:31 #6494 lisas Stereo.
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Sain installika kokku ja installisin ära. Ainult üks asi ei tööta - täpitähed jäävad imelikud, kuidas neid ära saada õigeteks?
Vaata: http://www.aronlaur.pri.ee/index.php?op ... FA&amp;Itemid=

Muidu mul on adminni paneeli tõlkimine pooleli ja kui selle saan valmis saadan ära
Veel
2010/05/17 08:11 #6496 lisas Eraser
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Probleem on sul selles, et programm, millega sa teksti muudad, ei toeta UTF8-s salvestamist. Kasuta selle asemel näiteks PSPadi. <!-- s;) --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif" alt=";)" title="Silma pilgutav" /><!-- s;) -->
Veel
2010/05/26 11:27 #6638 lisas Eraser
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Poolik tõlge komponendile AlphaUserPoint on saadaval siin . <!-- s;) --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif" alt=";)" title="Silma pilgutav" /><!-- s;) -->
Tänud Stereo. <!-- s(y) --><img src="{SMILIES_PATH}/thumbs_up.gif" alt="(y)" title="OK" /><!-- s(y) -->