Küsimus Kujunduse Quickstart paigaldamine

Veel
2015/09/15 08:27 #23104 lisas jflash
jflash vastas teemale: Re: Kujunduse Quickstart paigaldamine
Sinna kus sul on praegu administrator, bin, cache ja muud olemasoleva Joomla kasutad. Teed sinna näiteks kausta uus. Nüüd laed selle quickstardi sinna sisse, avad brauseri ja suundud <!-- w --> www.minuveeb.xx/uus/ <!-- w -->

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Veel
2015/09/17 16:54 #23105 lisas Õppija
Õppija vastas teemale: Re: Kujunduse Quickstart paigaldamine
public_html on see kaust, kus on olemasoleva Joomla kaustad. Sinna samasse kausta tegin ka uue kausta nimega Pood ja laadisin quickstart paki sinna sisse ja tulemuseks kadus kõik eelnev leht koos administratoriga ja selle asemel on nüüd siis see uus e-pood. Tea mis ma valesti võisin teha?

Veel
2015/09/17 21:53 #23106 lisas jflash
Sinna public_html kausta oleks pidnaud tegema Pood kasuta ja tolle sisse laduma quickstardi. Praegu tundub, et sa laadisid oma quickstardi lihtsalt public_html kausta.

Veel
2015/09/18 06:18 #23107 lisas Õppija
Nii tegingi, public_html kausta tegin kausta Pood ja sinna Pood kausta laadisin paki

Veel
2015/09/18 08:37 #23108 lisas jflash
Ma siiski julgen väita et kirjutasid failid mitte /pood kausta, muidu poleks lihtsalt loogiline.

Veel
2016/05/06 18:41 #23312 lisas Õppija
Sirvisin siin oma vanu postitusi ja nüüd kui sellised asjad enam peavalu ei valmista, siis selle teema algust on ikka päris jube ja häbi lugeda - kui palju teadmatust ja oskamatust. Aga kuna selle teema vaatajaid suht palju (üle 4000) ja olen unustanud siia ka ära märkida, mis tookord valesti tegin, siis viga ei olnud mitte failide laadimise asukohas (need läksid õigesti) aga jätsin uue Joomla! laadimisel andmebaasi tabeli eesliite samaks mis oli olemasoleval Joomlal!. Seepärast olemasolev leht ära kaduski.