Liiguta mitu moodulit korraga uude kohta

Mis juhtub, kui sa vahetad oma saidi kujundust? Sageli (aga siiski mitte alati) muutuvad sellega ka moodulite asukohtade nimed. Näiteks peavad ehk kõik asukohas left olevad moodulid uue kujunduse kohaselt olema kohas sidebar-1. Kui sul on saidil ainult mõned moodulid, siis pole see ehk suurem probleem. Kui sul on aga lehel mitukümmend moodulit, siis ei tundu kõigi moodulite liigutamine väga tore väljavaade.

Faviconi vahetamine Joomla! saidil

Favicon on ikoon, mida näidatakse aadressiribal. Nagu selle näidispildi juures siin üleval. See on tavaliselt seotud sinu lehega ning see on osa sinu ettevõtte sümboolikast. Joomlaga vaikimisi kaasa tulev ikoon on Joomla! logo, mis otseloomulikult ei pruugi kokku sobida sinu lehe kujunduse või temaatikaga. Välja-arvatud ehk juhul, kui sa ehitad Joomla! teemalise saidi. Kuidas aga ikooni välja vahetada?

Vahekaartide lisamine Joomlasse

Kui sul on soov lisada Joomla! artiklisse vahekaarte, siis sageli vaatavad kasutajad erinevate lisaprogrammide poole. Paljud aga ei teagi, et sellise tulemuse saab ka ainult Joomla! enda lisavahenditega. Mõned pluginad annavad selle saavutamisel suurema paindlikuse, aga sageli piisab ka sellest, mida Joomla! pakub. Selles õpetuses näitame, kuidas sa saad lisada oma artiklisse vahekaarte kasutades lehekülgedeks jagamise pluginat.

Menüülingi muutmine otse saidilt

Joomla! sisu muutmine saidilt muutub üha lihtsamaks. Näiteks Joomla! menüü muutmiseks pole kasutajal vaja saidi adminliidesesse minnagi.

Alamkategooriaid